Menu
MakeMeBetter
Ми знаходимо наставників тим, хто починає кар'єру в новій сфері, чи змінює професію.Та одночасно, формуємо класну спільноту наставників, які готові інвестувати свій час та енергію, ділитися своїми знаннями й таємницями професії. Це люди, які вкладають свій досвід у розвиток молодих спеціалістів.
Менторство (наставництво) — є одним із розповсюджених методів розвитку професійних навичок і якостей у Європі та Америці.
У вищих навчальних закладах існують менторські програми, які допомагають студенту визначити свої сильні та слабкі сторони, скласти резюме та підготуватися до співбесіди. У великих корпораціях також працюють програми наставництва: керівники допомагають новачкам влитися в колектив, розібратися зі своїми обов'язками та зрозуміти, як можна зростати та розвиватися в компанії.

Ментор (наставник) — більш досвідчений (в основному, старший за віком) професіонал із Вашої сфери діяльності, який пропонує допомогу, сприяння та супроводження Вашого кар'єрного зростання.

Історію наставництва можна знайти навіть у первісних суспільствах.
Чому саме наставництво?
Налагоджує особисті теплі зв'язки
між різними поколіннями професіоналів
Заряджає і закохує у професію,
збільшує відсоток людей, які люблять те, що роблять
Скорочує рівень молодіжного безробіття
Cкорочує розрив між знаннями і навичками
випускників та вимогами ринку праці
Ми підбираємо наставників індивідуально під кожного учасника на основі сфери діяльності, конкретних очікувань і побажань. Робота в проекті побудована на основі плану персонального розвитку, в якому учасник разом із наставником визначає професійну мету, навички, ресурси та дії, що необхідні для досягнення мети, а також регулярно фіксує прогрес у власному розвитку.

Зустрічі з наставником відбуваються один раз на два тижні онлайн або персонально. На зустрічах наставник відповідає на питання учасника щодо професії, ресурсів для розвитку, необхідних кроків для досягнення мети, а також контролює та фіксує прогрес учасника.
Анна Мазур, авторка проекту
Наша формула наставництва:
3 МІСЯЦІ
роботи з наставником
в рамках проекту
60-90 ХВИЛИН
кожні два тижні —
рекомендований час зустрічей
ОНЛАЙН ЧИ ОФЛАЙН
Ви самі обираєте зручний
для вас спосіб зустрітись
ПЛАН ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ
Є основою роботи. Там учасник прописує свої цілі та відслідковує прогрес
Що ми вже встигли?
Ми бачимо результат роботи з першої зустрічі — віра в людину, щира зацікавленість в її успіху та грамотна професійна порада творять чудеса, повірте.
158 учасників
Завершили проект
125 наставників
Вже долучались до проекту
25 сфер
В яких ми знаходили наставників
2 роки
Існує проект
Команда
Вони стоять за цим всім =)
Анна Мазур
Авторка проекту, співзасновниця
Аня придумала проект і разом з Ірою запустила і довела його до такого стану, в якому його зараз можна бачити. Налагоджує партнерства, спілкується з наставниками і шукає їх.
Раніше займалась рекрутингом.
Ірина Прокоф'єва
Співзасновниця проекту
А Іра придумала проект разом з Анею. І запустили вони його і довели до такого стану, в якому він є зараз. Іра займається фінансовою частиною проекту та партнерствами.
Ще Іра працює в EU-Eastern Partnership Culture and Creativity Programme.
Саша Чучко
Менеджерка проекту
Саша приєдналась вже згодом. Зараз комунікує з учасниками і наставниками, відбирає заявки, постики постить.
Працювала в AIESEC в Україні на позиції PR