Menu
Dentsu Aegis Network Ukraine
та MakeMeBetter
розпочинають спільний проект наставництва за участі
експертів Dentsu Aegis Network Ukraine.
Тетяна Юрченко-Веремчук
PR-директор, Dentsu Aegis Network Ukraine
Якщо в Європі та США менторство — давня традиція, то в Україні цей напрям тільки набирає обертів і підтримується в основному бізнесовими та недержавними організаціями. Це пов'язано з тим, що ринок потребує більш гнучкої і оперативної реакції від молодих спеціалістів у світі, який щоденно зазнає змін. Поки триває 5-річний університетський курс, на ринку з'являються десятки нових професій, які вимагають нових навиків, знань і вмінь. Особливо цей професійно-часовий gap відчутний у сфері медіа, яка змінюється разом із розвитком технологій.

Саме тому для комунікаційного холдингу Dentsu Aegis Network Ukraine участь у наставницькому проекті MakeMeBetter — це унікальний шанс вплинути на компетентність junior-спеціалістів ще до того, як вони стануть частиною ринку праці або навіть нашої команди. Це ідеальний формат для взаємодії бізнесу і нового покоління: молодий спеціаліст/студент отримує швидкий доступ до практичних знань і досвіду, а компанії, відповідно, формують для себе цінні кадри.

Для нас це більше, ніж просто проект, це відповідальність перед індустрією. А для наших менторів спілкування з учасниками програми — це неймовірний заряд енергії, натхнення і можливість подивитися на щоденні завдання незамиленим оком.
Як все працює?
1
Реєстрація
Усі бажаючі заповнюють
анкету учасника або наставника
2
Підготовка
Учасникам та наставникам надсилається вступний вебінар, і учасники самостійно працюють над особистим планом професійного розвитку
3
Вибір
Наставники обирають учасників, з ким хочуть працювати за заявками і планами розвитку
4
Знайомство
Знайомство учасника і наставника
спільним листом
5
Наставництво
Зустрічі, навчання, прогрес, розвиток, досягнення…
6
Аналіз
Оцінка результатів, відгуки і щасливі історії
Хто буде моїм наставником?
Спільна ініціатива передбачає залучення топ-менеджменту групи компаній Dentsu Aegis Network Ukraine в якості наставників.
Я теж з Dentsu Aegis Network Ukraine, мені реєструватись?
Так, якщо ви хочете розвиватись у своєму професійному напрямі, та хочете перейняти досвід у професіоналів тієї ж сфери. Наставниками будуть топ-менеджери з різних компаній, тому їх досвід може значно допомогти у розвитку вашої компанії!
А якщо я не з Dentsu Aegis Network Ukraine?
Реєстрація учасників ― загальна, тому наставники зі спільної ініціативи MakeMeBetter та Dentsu Aegis Network Ukraine отримають доступ до усіх заявок. Якщо ваш запит відповідає можливостям наставників, вони неодмінно оберуть роботу з вами.
А є дедлайн?
Наставники мають постійний доступ до реєстрації. Реєстрацію учасників ми призупиняємо щомісяця на тиждень-два і формуємо "набори".
Скільки триває програма?
Офіційно ― три місяці. Але ви завжди зможете продовжити спілкування з наставником. Також, якщо ви досягнули професійної цілі та не бачите сенсу у наставництві, то завжди можете припинити участь у програмі. Просто потрібно буде попередити наставника та команду проекту.
Це платно?
Плати скільки вважаєш за потрібне.
Вся програма MakeMeBetter ― це некомерційна ініціатива. Наставники не отримують жодної фінансової винагороди. Вони просто інвестують свій час, тому що вірять у наставництво та розвивають свою професійну сферу. Але адміністрування усіх процесів, комунікація та розвиток проекту вимагає багато ресурсів і часу команди програми. Тому, відібраним учасникам пропонується зробити вільний внесок (комфортна для учасника сума, що відповідає цінності роботи з наставником)
Наскільки мотиваційним повинно бути есе?
Таким, щоб з вами захотіла працювати Анджеліна Джолі. Ну це якщо у сфері акторського мистецтва. Суть у тому, що есе якраз виступає вирішальним фактором для наставників. Чим краще ви розкриєте свої потреби, сформулюєте свій запит та розповісте про себе, тим більша вірогідність 100% співпадіння з наставником та продуктивної роботи.
Залишились запитання?
Ваше ім'я
Ваш e-mail
Запитання