Menu
партнери makemebetter
Університет КРОК та MakeMeBetter
проводять спільний проект наставництва для студентів Університету КРОК, за участі його випускників, у співпраці
з Асоціацією випускників Університету КРОК
Це перший для команди MakeMeBetter проект такого роду. Якщо в провідних ВНЗ світу наставництво є невід'ємною частиною культури та процесу навчання, то в Україні така практика відсутня. За допомогою таких проектів ми хочемо розвивати культуру взаємодопомоги ще зі студентських років.
Як все працює?
1
07.11.17
Презентація проекту
2
до 17.11.17
Усі бажаючі заповнюють
анкету учасника
3
4.12.17
Первинний відбір учасників за
якістю заявки та мотиваційного есе
4
до 9.12.17
Відібрані учасники повинні ознайомитись з вступним вебінаром та самостійно
заповнити план розвитку
5
15.12.17
Наставники обирають учасників, з ким хочуть працювати за заявками і планами розвитку
6
19.12.17
Знайомство учасника і наставника
спільним листом
7
до ~23.03.18
Зустрічі, навчання, прогрес, розвиток, досягнення…
8
після 23.03.18
Оцінка результатів, відгуки і щасливі історії
Відгуки
Дар'я Круць
Учасниця проекту
Я навчилася майже завжди робити те, що хочу, навіть при паралельній думці:
"А що подумають люди, коли я це зроблю?". Це круто! Мені подобається відчувати відповідальність за своє життя, оця класна думка (а потім одразу вона генерує незвичайні відчуття), що ти особистість, бо робиш те, що вважаєш за потрібне. І я не перестану повторювати, що робити те, що хочеш, і почувати себе щасливою людиною ― це одне з найщасливіших явищ у нашому житті.

Я помічаю зміну свого ставлення до безлічі речей, і це, безумовно, приносить мені задоволення. З часом будемо спостерігати ще більше змін, я знаю. Усі вони починаються з думки. Думки про себе, про людей, про світ, про будь-що. Якщо людина вирішила самовдосконалитися ― потрібно притримуватися цієї позитивної думки і просто робити те, що потрібно, робити те, чого хочеш, а не те, чого очікують від тебе інші.

Я самостійно й свідомо дійшла цієї думки нещодавно ― у 19,5 років. Зрозуміла, що моє життя залежить тільки від мене. Наперекір страхам, сумнівам, страху невдачі я змушую себе вірити у себе, у те, що я і тільки я зобов'язана собі збудувати своє щасливе життя, де повинно бути те, що хочу бачити тільки я!

Навіть після завершення проекту MakeMeBetter я продовжу розвиток своїх навиків, умінь і бажань жити краще!
Світлана Заріпова
Голова правління Асоціації випускників Університету "КРОК"
Вже не перший рік ми із задоволенням і гордістю спостерігаємо за розвитком проектів, які ініціюють і наповнюють життям випускниці КРОКу Анна Мазур та Ірина Прокоф'єва — від Start2Go до Make Me Better та Happy Monday.

З іншого боку, в рамках діяльності Асоціації випускників КРОКу, ми не один раз відчували, наскільки важливими, а іноді й доленосними для студентів нашого університету є зустрічі з успішними випускниками — тими, хто вже пройшов свій шлях від студентського життя до професійної самореалізації.

І тут, як кажуть, зірки зійшлися! Напрацьована і випробувана на добрій сотні кейсів програма наставництва від Make Me Better стала готовим рішенням, що допомагає випускникам КРОКу,
які мають потребу передати свій досвід становлення в професії або побудови власної справи, зробити це системно, якісно і, головне, — відповідно до запиту студентів.
Ми очікуємо, що від проекту отримають користь та задоволення і випускники — організатори, координатори, наставники, і студенти, які завдяки йому невдовзі поповнять лави успішних випускників Університету «КРОК»
Цікавить наставництво в вашому ВНЗ?
Напишіть нам і придумаємо що б класного зробити разом!