Menu
Києво-Могилянська академія
та MakeMeBetter
розпочинають спільний проект наставництва для студентів університету за участі випускників-наставників НаУКМА
Коли ти тільки починаєш будувати свій професійний шлях, часом дуже важливо порадитись, запитати у фахівця з чого розпочинати, куди рухатись. А хто може краще в цьому допомогти, ніж досвідчений могилянець молодшому колезі? Старшим, які вже стали професіоналами в своїх галузях, є чим поділись, а молодшим ― є у кого запитати та отримати корисну пораду. Адже не даремно серед роботодавців живе легенда, що там, де працюють три могилянці ― це вже корпорація! Дух Могилянки передається з покоління в покоління студентів: спільні цінності, прагнення, бажання. Тому реалізація проекту MakeMeBetter є вкрай важливою для збереження та розвитку могилянських традицій і практик партнерства бізнесу та освіти. Адже менторство ― це набагато більше, ніж просто наставництво чи навчання. Це підтримка та заохочення максимально використати свій потенціал, щоб стати справжнім фахівцем та обрати вірний напрям свого професійного розвитку.
Ірина Тітаренко, координатор проекту, старший викладач та випускниця НаУКМА,
Ірина Картавцева, Керівник центру кар'єри та працевлаштуванння НаУКМА

Як все працює?
1
Реєстрація
до 11/02
Студенти заповнюють анкету учасника,
випускники ― анкету наставника
2
Підготовка
до 18/02
Учасникам та наставникам надсилається вступний вебінар, і учасники самостійно працюють над особистим планом професійного розвитку
3
Розподіл
до 25/02
Команда MakeMeBetter формує пари учасник-наставник, за сферою діяльності та запитами учасників та наставників
4
Знайомство
до 28/02
Знайомство учасника і наставника
спільним листом
5
Наставництво
до 28/05
Зустрічі, навчання, прогрес, розвиток, досягнення, заповнення форм зворотного зв'язку…
6
Аналіз
до 08/06
Оцінка результатів, відгуки і щасливі історії
Хто буде моїм наставником?
Спільна ініціатива передбачає залучення успішних випускників КМА в якості наставників.
А якщо немає випускників з моєї сфери?
То ми запропонуємо долучитись до загального набору, де постараємось знайти наставника, що завершив інший ВНЗ.
А якщо я не навчаюсь у КМА?
Тоді переходьте до сторінки реєстрації учасників загального набору.
А є дедлайн?
Так. 11 лютого ми закриємо форму реєстрації учасників, що сформувати фінальний список та одним документом надіслати його наставникам. Форма реєстрації наставників буде відкрита доки не будуть сформовані усі пари.
Скільки триває програма?
Офіційно ― три місяці. Але ви завжди зможете продовжити спілкування з наставником. Також, якщо ви досягнули професійної цілі та не бачите сенсу у наставництві, то завжди можете припинити участь у програмі. Просто потрібно буде попередити наставника та команду проекту.
Це платно?
Плати скільки вважаєш за потрібне.
Вся програма MakeMeBetter ― це некомерційна ініціатива. Наставники не отримують жодної фінансової винагороди. Вони просто інвестують свій час, тому що вірять у наставництво та розвивають свою професійну сферу. Але адміністрування усіх процесів, комунікація та розвиток проекту вимагає багато ресурсів і часу команди програми. Тому, відібраним учасникам пропонується зробити вільний внесок (комфортна для учасника сума, що відповідає цінності роботи з наставником)
Наскільки мотиваційним повинно бути есе?
Таким, щоб з вами захотіла працювати Анджеліна Джолі. Ну це якщо у сфері акторського мистецтва. Суть у тому, що есе якраз виступає вирішальним фактором для наставників. Чим краще ви розкриєте свої потреби, сформулюєте свій запит та розповісте про себе, тим більша вірогідність 100% співпадіння з наставником та продуктивної роботи.
Залишились запитання?
Ваше ім'я
Ваш e-mail
Запитання
Made on
Tilda