Menu
Проект наставництва для
студентів Києво-Могилянської академії
за участі випускників-наставників НаУКМА
Про проект
та його ососбливості
Це проект наставництва між випускниками та студентами університету, який ми організовуємо разом з центром кар'єри та працевлаштуванння НаУКМА, спрямований на розвиток культури взаємодопомоги.

До участі зареєструвалось 67 студентів та 30 наставників, з яких ми утворили 23 наставницькі пари.

Протягом 3 місяців вони працюють на основі планів професійного розвитку студентів та допомагають одне-одному розвиватись особистісно та професійно.
Коли ти тільки починаєш будувати свій професійний шлях, часом дуже важливо порадитись, запитати у фахівця з чого розпочинати, куди рухатись. А хто може краще в цьому допомогти, ніж досвідчений могилянець молодшому колезі? Старшим, які вже стали професіоналами в своїх галузях, є чим поділись, а молодшим ― є у кого запитати та отримати корисну пораду. Адже не даремно серед роботодавців живе легенда, що там, де працюють три могилянці ― це вже корпорація! Дух Могилянки передається з покоління в покоління студентів: спільні цінності, прагнення, бажання. Тому реалізація проекту MakeMeBetter є вкрай важливою для збереження та розвитку могилянських традицій і практик партнерства бізнесу та освіти. Адже менторство ― це набагато більше, ніж просто наставництво чи навчання. Це підтримка та заохочення максимально використати свій потенціал, щоб стати справжнім фахівцем та обрати вірний напрям свого професійного розвитку.
Ірина Тітаренко, координатор проекту, старший викладач та випускниця НаУКМА,
Ірина Картавцева, Керівник центру кар'єри та працевлаштуванння НаУКМА

Учасники та їх історії
Марія Баня
PR-менеджер в Радіо КВІТ
Чесно, я довго сумнівалася, чи треба подаватися, бо навчання на моєму факультеті досить складно поєднувати ще з чимось. Але врешті-решт моя амбіційність і жага до саморозвитку перемогли, і ось я тут. Сьогодні, працюючи над собою разом з однією з найкращих піарниць країни, я відкриваю для себе нові горизонти й можливості і роблю все, щоб досягти бажаної мети. Моя наставниця вдало поєднує теорію з практикою і дає мені змогу спробувати себе тут і зараз, а для мене це найкращий спосіб справді пізнати процес.

На сьогодні я вже втигла познайомитись з наставницею, продуктивно побрейнштормити щодо подальшої роботи, познайомитись з її командою і безпосередньо приєднатись до неї. Я вчуся максимальній кількості необхідних для піарника навичок (написання текстів, комунікація, створення статей, анонсів, пошук інформації, планування контенту).

Все, чого я хотіла навчитися, пропонується мені не лише в теорії, а й одразу ж на практиці, що допомагає краще розуміти процеси і здобувати практичний досвід. Навряд чи можна зробити щось ідеальніше – я просто в захваті від тих можливостей, що дає мені це навчання.

Я взяла участь у конкурсі на посаду піарниці могилянського аукціону побачень і здобула перемогу. Зараз використовую усі поради, які дає моя наставниця, для розбудови СММ в Києво-Могилянській академії та для піару ще декількох проектів.

Завдяки MakeMeBetter я стаю дисциплінованішою, досвідченішою, вмотивованішою та щасливішою, адже маю змогу робити те, що подобається


Юлія Гордійченко
Медіатор в PinchukArtCentre
Завдяки дискусіям й роботою з Лілею, я влаштувалась на роботу в PibchukArtCentre. Стала впевненішою у спілкуванні з художниками, сформувала тему для майбутньої виставки. Мені подобається наша комунікація, те, що у нас є графік зустрічей. Наставниця завжди оперативно відповідає на мої питання, окрім зустрічей, надає мені безліч інформацій й кейсів.
Тарас Поліщук
Matching Manager в AIESEC Ukraine
Координатор проектів в AEGEE-Kyїv
Робота з пані Наталею неймовірно надихає. Вона дає той ковток свіжого повітря та мислення "out of box". Як студент третього курсу, я завантажений академічними речами та маю все менше часу для соціально-громадської діяльності. Проте, ці зустрічі допомагають не падати духом та робити подальші складніші кроки.
Я отримав перші підказки, як саме обирати подальший вектор для розвитку, адже саме зараз починається період разючих змін в житті: стажування, реальна наукова робота, профільне навчання. Тепер я краще розумію ринок працевлаштування, тому набагато чіткіше розумію, де хочу працевлаштуватися у першу чергу.
Організуйте наставництво у своєму університеті чи в компанії!
Якщо вас цікавить організація наставництва в університеті, організації чи компанії, зареєструйтесь і ми обов'язково придумаємо щось класне разом.