14.12.2017
Експерти Dentsu Aegis Network Ukraine серед наставників MakeMeBetter!
Цього місяця до нас приєдналась ще одна партнерська професійна спільнота, що поділиться досвідом з нашими учасниками.

Ми не зупиняємось на досягнутому та радіємо кожній команді професіоналів, що долучається до розвитку проекту. Нас справді мотивує бізнес визнає і розуміє важливість передачі знань та загальному розвитку професійної сфери! Це та культура, яку наша команда хоче бачити у всій країні, а поки що радіємо кожному внеску кожної надзвичайної компанії і вважаємо це чудовим прикладом для наслідування =)

Dentsu Aegis Network Ukraine комунікаційна група №1 в Україні. В агентствах Dentsu Aegis Network Ukraine працює 400 співробітників, забезпечуючи сервіс для найуспішніших українських і міжнародних компаній. Вже 7 років український представник одного з найбільших холдингів світу в області медіакомунікацій і маркетингових рішень, будує бренди і розвиває їх в нашій країні і за її межами. А тепер і допомогає молодим спеціалістам ефективно побудувати свій професійний шлях!

Якщо в Європі та США менторство ― це давня традиція, яка народилася в престижних університетах зі столітньою історією, то в Україні цей освітній напрям тільки набирає обертів і в основному підтримується бізнесом та недержавними організаціями. І пов'язано це з тим, що ринок потребує більш гнучкої і оперативної реакції від молодих спеціалістів у світі, який щоденно зазнає змін. Поки триває 5-річний університетський курс, на ринку з'являються десятки нових професій, які вимагають відповідно нових навиків, знань, умінь. Особливо цей професійно-часовий gap відчутний у сфері медіа, яка росте семимильними кроками разом с розвитком технологій. Саме тому для комунікаційного холдингу Dentsu Aegis Network Ukraine участь у наставницькому проекті Make Me Better ― це унікальний шанс повпливати на ринок праці і компетентність junior спеціалістів ще до моменту, коли вони стануть частиною цього ринку чи навіть частиною нашої команди. Формат наставництва ідеальний для взаємодії бізнесу і нового покоління в галузі: молодий спеціаліст/студент отримує швидкий доступ до практичних знань і досвіду, а компанії відповідно формують для себе цінні кадри. Для нас це більше, ніж просто проект, це відповідальність перед індустрією. До того ж, для наших менторів спілкування з учасниками програми ― це неймовірний заряд, добра доза натхнення і можливість подивитися на щоденні речі незамиленим оком.
Тетяна Юрченко, PR директор Dentsu Aegis Network Ukraine.
Першими наставниками вже стали:
Цього місяця ми відібрали до участі у програмі 16 кандидатів, тож з наступного тижня розпочнеться наставництво з крутими експертами з Dentsu Aegis Network Ukraine для щасливчиків останнього набору цього року! Таку ж можливість матимуть учасники наступного набору, і ми дуже сподіваємось, що багатьох наступних.
Дізнатись більше про проект та наставників

01.11.2017
Наш жовтень: новенький сайт, перша зустріч наставників і ще один набір.
Хочемо поділитися з Вами усім, що встигли за цей місяць.

1. Нам вдалось повністю оновити сайт! Тепер він зручний та доступний. Можна зареєструватись як наставникам, так і учасникам в два кліка, ознайомитись із наставниками попередніх наборів і почитати про проект та його деталі.
Якщо у Вас виникнуть зауваження та рекомендації, обов'язково «Зв'яжіться з нами».

2. Ми провели першу зустріч наставників. 24 жовтня ми вперше зібрались із наставниками проекту, щоб познайомитись особисто, поспілкуватись та обговорити проект. Нам було дуже цікаво дізнатись про те, як у кого проходить процес наставництва, послухати кумедні історії, що траплялись під час наставництва, та обговорити моменти, які варто допрацювати. Ми дуже вдячні нашим партнерам — rabota.ua та кондитерській студії Mr. Sweet — за гостинність та смаколики.
Тепер плануємо зустрічатись регулярно, щоб обмінюватися найкращими практиками та розвивати спільноту професіоналів, що діляться своїм досвідом та допомагають іншим на початку кар'єри. Долучайтесь до нас у якості наставників, ми чекаємо за посиланням.
3. Організували черговий набір та далі розвиваємо наших учасників. Ми ні на хвилинку не відволікались від головного ― жовтневого набору та пошуку наставників новим учасникам. У жовтні наша команда опрацювала близько 40 заявок та відібрала 21 найбільш натхненного і вмотивованого учасника для подальшої роботи з наставниками. 14 з них вже познайомились зі своїми наставниками, дехто навіть почав працювати.

Поміж усіх тих справ, ми продовжуємо підготовку спільних проектів з командою активних та енергійних Global Shapers з Київського хабу, Університетом КРОК та Асоціацією випускників Університету КРОК, міжнародною платформою жіночого розвитку WoWoman та IT-академією для сиріт Hebron, Але про це потрібно писати окремо, чим ми і займемось одразу після перших звершень у проектах.
Наостанок: наша координатор Саша святкує перший місяць роботи у проекті. Більшість результатів і досягнень — це її щоденний внесок в MakeMeBetter та стрімке бажання розвивати нашу спільноту! Каже, що дуже тішиться і їй дуже подобається з нами працювати. На правах реклами передає всім привіт, особливо своїй мамі, яка теж приймає участь у проекті =). Ось як сильно Саші подобається проект!

23.10.2017
MakeMeBetter розпочинає спільну ініціативу з командою Global Shapers Kyiv Hub!
Першими наставниками стануть: Володимир Варгола, Оксана Нечипоренко, Юлія Солоха, Conal Campbell, Світлана Машаровська, Анастасія Клисакова, Максим Семенчук та Валерія Собакар.

Global Shapers ― це молоді, активні люди зі всього світу, об'єднані Всесвітнім економічним форумом (World Economic Forum, WEF) у єдину спільноту для надання її учасникам додаткових можливостей для впливу на майбутнє, здійснення глобальних змін та формування більш гармонійного світу. Global Shapers реалізують власні ініціативи, організовують події і заходи, що позитивно впливають на різні сторони життя їхніх місцевих громад або країн в цілому. Детальна інформація про діяльність Global Shapers знаходиться на сайті.

Наставниками для учасників жовтневого набору будуть

Для MakeMeBetter, така співпраця ― це можливість залучати знання та досвід всієї міжнародної спільноти Global Shapers для розвитку учасників проекту з України, та розвивати культуру наставництва серед професіоналів.

Команда MakeMeBetter дуже радіє і вже чекає на нові, неймовірні історії розвитку та запрошує усіх охочих подавати свої заявки у жовтневий набір та розвиватись разом!
Made on
Tilda